Luottamusmiehet

 

Luottamusmiehet (1.5.2019 - 31.12. 2021)

 

Tehyn Kymsote-kuntayhtymän pääluottamusmiehet, alueluottamusmiehet ja vara-alueluottamusmiehet

 

Osallisuuden palvelualue

 

Pääluottamusmies

Kirsi Kekki                                                            - Lasten, nuorten ja perheiden palvelut

Kirsi.Kekki@kymsote.fi                                          - Aikuisten monialaiset palvelut

p. 044 223 1870                                                   - Mielenterveys- ja päihdepalvelut sekä Hallinto ja tukipalvelut

 

Alueluottamusmies                                                     

Carita Stenberg                                                              - Lasten, nuorten ja perheiden palvelut   

                                                                                       - Aikuisten monialaiset palvelut                                                           

Alueluottamusmies                                               

Roni Kaskentaus                                                    - Mielenterveys- ja päihdepalvelut sekä

Roni.Kaskentaus@kymsote.fi                                     Hallinto ja tukipalvelut                     

                                  __________________________________________________________________________________

 

Terveyden ja ikääntymisen palvelualue

 

Pääluottamusmies

Eija Lantta                                                             - Sairaalapalvelut

Eija.Lantta@kymsote.fi                                           - Vastaanottopalvelut

p. 044 223 1684

 

Alueluottamusmies

Hanna Vilkki                                                          - Sairaalapalvelut

Hanna-Leena.Vilkki@kymsote.fi

 

Alueluottamusmies

Katri Hannola                                                         - Sairaalapalvelut

Katri.Hannola@kymsote.fi

    

Vara-alueluottamusmies

Jari Saarelainen                                                      - Sairaalapalvelut

Jari.Saarelainen@kymsote.fi

 

Vara-alueluottamusmies

Ari Pienmunne                                                       - Sairaalapalvelut

Ari.Pienmunne@kymsote.fi

 

 

Alueluottamusmies

Suvi Korjus                                                            - Vastaanottopalvelut

Suvi.Korjus@kymsote.fi

 

Alueluottamusmies

Nina Tavast                                                            - Vastaanottopalvelut

Nina.Tavast@kymsote.fi

__________________________________________________________________________________

 

Terveyden ja ikääntymisen palvelualue

 

Pääluottamusmies

Jaana Salovaara                                                      - Koti-, asumis- ja hoivapalvelut

Jaana.Salovaara@kymsote.fi                                    - Kuntoutuspalvelut

p. 040 483 3218

 

Alueluottamusmies

Minna Koskimies-Nikkinen                                               - Kuntoutuspalvelut

 

 

Alueluottamusmies

Anne Hemming                                                               - Koti-, asumis- ja hoivapalvelut

 

Alueluottamusmies

Sofia Koskinen                                                                - Koti-, asumis- ja hoivapalvelut

 

Vara-alueluottamusmies

Heidi Suikkanen                                                               - Koti-, asumis- ja hoivapalvelut

 

Vara-alueluottamusmies

Meiju Suikkanen                                                              - Koti-, asumis- ja hoivapalvelut

 

 

Pääluottamusmies,

Kouvolan kaupunki

Tiia Saukkonen

tiia.saukkonenkouvola.fi

p. 040 672 2815 tai 020 61 57045

Torikatu 8, 45100 Kouvola